אולמי מלודיה חצור הגלילית 3.jpg

כל אירוע והמלודיה שלו...

 

"מֶלוֹדיה היא קו של מנגינה המורכבת ממקבצים של מספר צלילים המנוגנים בו-זמנית" מתוך ויקיפדיה 

לכל אחד מכם סגנון וטעם אישי משלו, לכל אחד דרך משלו לראות את הדברים, לחיות את החיים ו..לחגוג אירועים.

 

אצלנו באולמי מלודיה חצור הגלילית מפיקים אירועים בהתאמה אישית, לא כסיסמא, אלא כקונספט המנחה אותנו לאורך כל הדרך, תוך הבנה כי באירועים המרגשים של החיים, אלו הנשארים בזיכרוננו (לצד סרט האירוע ואלבום התמונות המעוצב:) אנו מביאים לידי ביטוי את ההעדפות, הטעמים והסגנון המיוחד לנו לקהל האורחים, המשפחה והחברים שמגיעים לשמוח איתנו.

 

אז מה אנחנו מציעים לכם במלודיה? 

אולם מעוצב, מרווח ונגיש לאירוח 500 חוגגים המתאים לחתונות, בר/ת מצווה, טקסי חינה וכל אירוע משפחתי.

אולם הנמצא בלב הגליל המתאים לאירועים עסקיים, אירועי חברה, כנסים והרצאות במיקום נגיש ונוח בין ראש פינה לצומת מחניים עם חנייה מרווחת בכל שעות היום.

חוויה כוללת

 

אירוע טוב הוא אירוע שבו כלל המרכיבים מתגבשים לכדי חוויה כוללת, חווייתית ומלודית מתחילתו ועד סופו. באולמי מלודיה תיהנו מאולם מעוצב וחדשני המשדר יוקרה לצד חדשנות. רגעים מרגשים גדולים מהחיים לצד אינטימיות ומשפחתיות. תודעת שירות גבוהה של צוות האולם, תפריט שף עשיר ומגוון לכל אורך הערב וניצוח כולל על כל האירוע מתחילתו ועד סופו. 

הפרטים הקטנים

במלודיה ניתן דגש על כל פרט, מקטן ועד גדול, החל מתכנון ראשוני ובניית קונספט האירוע ועד יום האירוע עצמו כך שבעלי השמחה והאורחים זוכים פעם אחר פעם בחוויה מרגשת, יחס אישי ושירות מכל הלב. התודות וההמלצות של האורחים והחוגגים מרגשים אותנו בכל פעם מחדש. 

יש לכם אירוע בקרוב? אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות, התרשמות וטעימות כך שתוכלו להיות בטוחים שהגעתם למקום המושלם לאירוע שלכם...